Partneři

Alveno… nejlehčí docházka od začátku a napořád.

Alveno je moderní online docházkový a přístupový systém pro malé i velké firmy bez ohledu na odvětví jejich podnikání.
Pomáhá uživatelům s evidencí pracovní doby svých zaměstnanců a navíc šetří jejich čas i peníze. Díky variabilitě nastavení se Alveno přizpůsobí konkrétním požadavkům firmy a jejímu fungování. Je to efektivní nástroj pro docházku a podklady pro mzdy. Kromě zaznamenávání příchodů a odchodů zaměstnanců do práce umí pomoci také s řadou dalších náležitostí. Umožňuje sledovat přítomnost zaměstnanců i na odloučených pracovištích, zaznamenávat pauzy a jiná přerušení pracovní doby, vytvářet rozpis směn, žádat i schvalovat dovolenou či návštěvu lékaře, umí počítat nárok na stravenky a umožňuje vytvářet exporty dat dle potřeb a nastavení uživatele. Systém Alveno může sloužit také jako přístupový systém. Zaměstnancům tak lze přiřadit různá práva pro přístup do jednotlivých částí nebo objektů firmy.
Alveno je postavené na moderních technologiích s moderním designem. Funguje jako responzivní webová aplikace, nezávislá na platformě či zařízení uživatele. Je poskytován jako komplexní službu, spolu s kvalitním servisem, technickou podporou, hardwarem v podobě biometrických čteček a dalším vývojem softwaru.

www.alveno.cz

Tvoříme bezstarostné galaktické weby teprve od roku 2016

Jsme mladí, ale za to se v aktuálních technologiích dobře vyznáme. Galaktický web je moderní, funkční a prodává. Důvěru v nás mají velké společnosti, ale i začínajicí podnikatelé.

www.vesmirnekure.cz

Připojíme Vás nejen k internetu, vítejte

Nabízíme Vám kvalitní, rychlé a bezpečné připojení k internetu. Možnost sledování televize i na PC nebo tabletu a výhodné telefonování pevnou linkou nebo mobilem.

Máme vlastní komunikační techniku, více než 15 let praxe a zkušeností, garantujeme dostupnost našich služeb a hlavně u nás najdete vše bez skrytých poplatků. Pokrýváme téměř celé Novojičínsko, malé i větší obce, a neustále budujeme nové přípojné body.

www.nasnetgroup.cz

Firma ALSYKO security, s.r.o. zahájila svou činnost v oblasti poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob a voblasti poskytování fyzické ostrahy v roce 1995. Cílem firmy je nabídnout klientovi komplexní služby v oblasti zabezpečení a ochrany objektu.

Našim zákazníkům nabízíme v oblasti zabezpečení velmi kvalitní a spolehlivé komponenty, které instalujeme s maximálnízodpovědností k zásadám montáží bezpečnostních prvků. Maximální důraz ze strany firmy je kladen na osobní jednání sezákazníkem a na individuální přístup k jednotlivé zakázce.

V oblasti zabezpečení objektu zajišťujeme diskrétnost a utajení instalovaných zabezpečovacích systémů.

Naše firma vlastní osvědčení Národního bezpečnostního úřadu o způsobilosti statutárního zástupce firmy pro stupeň „důvěrné“.
Veškeré výrobky instalované firmou ALSYKO security, s.r.o vlastní certifikáty NBÚ, VTUE.

Firma ALSYKO security, s.r.o provádí projekty, revize a servisy systémů dle požadovaných norem a prohlášení pro Policiičeské republiky a Hasičské záchranné sbory. Veškeré projekty a dokumentace jsou prováděné v elektronické podobě.

alsyko.cz